NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru


V nepřehledném úseku železniční tratě odtamtud jinam, právě přesně v místě pravoúhlé křižovatky železnice s jinou železnicí, se srazil zrychlený vlak s jiným zrychleným vlakem. Vlak, jedoucí zleva, totiž nedal vlaku, jedoucímu zprava, přednost zprava a tak u něj došlo k čelní srážce z boku a u druhého vlaku naopak. Celá dopravní nehoda je o to tragičtější, že právě v okamžiku srážky spadl v místě střetu mezi obě vlakové soupravy špatně připoutaný parašutista a na obou zrychlených vlacích způsobil značné škody na majetku a lidských i nelidských životech. Jelikož mu bylo v krvi mimo tělo naměřeno šestnáct promile alkoholu, což odpovídá vypití jednoho kýble leteckého benzínu, stává se tak automaticky viníkem celé nehody a pokud se znovu narodí, bude již od malička platit všem pozůstalým jako mourovatý.

V ohořelém vraku lůžkového automobilu na záletních gumách byla nalezena mrtvá žena s dvě stě padesáti čistými průstřely srdce, každý způsobený střelou jiného kalibru. Příslušníci nevěrnostní policie zjistili, že záletná žena byla zastřelena svým manželem a ostatními dvěma sty čtyřiceti devíti mužskými obyvateli domovské vsi, v níž tato nevěrná žena široce rozvíjela svou dalekosáhlou
pohlavní činnost. Z okruhu podezřelých a posléze obviněných a ještě posléze ji odsouzených mužů byl vyloučen pouze místní farář se svým pevným alibi, potvrzujícím, že v inkriminovanou dobu právě zneužíval místní skautský oddíl předškolních chlapců.

Skvělý úlovek se podařil jednomu a půl policistům z oddílu dálniční policie UŽOVKA 11. Na dálnici DDT 1, tenkrát na západě, v pravé poledne, se jim podařilo zadržet skutečného velmi nebezpečného piráta silnic. Marně se výtečník snažil maskovat sám sebe slunečními brýlemi pro jednooké a své počínání přiměřenou povolenou rychlostí a dodržováním dopravních předpisů, jakož i ohleduplným chováním k ostatním účastníkům silničního provozu. Zkušené tři oči jednoho a půl policistů jej okamžitě i ve zvýšené dopravní hustotě rozpoznaly a policisté je na svých služebních atomových mopedech dohnali a zneškodnili tím, že mu z jeho korábu servali všechny plachty, utrhli kormidlo a z jeho důlku mu razantním způsobem zabavili oční pásku.

Píše: Sidonius Jiro

Sdílet:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Přispějte nám

Opravdu by jsme ocenili, kdyby jste nám pomohli Finančním darem na provoz těchto webových stránek, aby jsme vás mohli stále a lépe bavit :D