NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru

Neznámý muž přijel v pozdních večerních hodinách automobilem značky Opel Orangutan, oranžové barvy, k čerpací stanici na Vidrholci, kde si velmi nenuceně načerpal plnou nádrž pohonných hmot a bez zaplacení ujel z místa činu. Tímto nevznikla nikomu vůbec žádná škoda, neboť pachatel nemohl vůz asi dvě hodiny nastartovat a odjel tudíž autobusem MHD. Naopak majitel čerpací stanice by se rád s neznámým mužem vyrovnal, neboť dotyčný vůz mu byl před časem ukraden a on tehdy vypsal tučnou odměnu za jeho navrácení.

Tragicky skončil pokus o sebevraždu plešatého Kudrnáče z obce s kopce. Kudrnáč, jehož patrně omrzel život, hodlal spáchat sebevraždu tím, že se zastřelí při oběšení v rybníce. Skočil tedy s lehkým samopalem a smyčkou kolem krku ze stavidla rybníka na kopci a v úleku nad náhlým zadrhnutím oprátky vypálil krátkou dávku, při níž bohužel trefil rybáře O., rybáře P., rybáře Q., rybáře R., rybáře S., rybáře T., rybáře U., rybáře V. a rybářku Dvojité V. Všichni na místě zahynuli. Kudrnáč, který měl oprátku přivázanou ke stavidlu, toto trhnutím lana utrhl, čímž způsobil protržení hráze a následnou povodeň, jež zatopila osm obcí pod kopcem a při níž zahynulo padesát sedm obyvatel utonutím, šest hlady a jeden přejedením. Plešatý Kudrnáč naštěstí vyvázl bez újmy na zdraví a v úterý mu bude předána zlatá plaketa s oceněním Živel roku.

Marně zapíral nafouklý muž z vesnice u jiné vesnice, že ukradl svému sousedovi jeden kus králíka králíkovitého. Kriminalisté nafouklého muže podrobili celé škále vyšetřování, včetně detektoru lži a přísaze na moutě kutě a nakonec jej usvědčili z jeho podlé lži tím, že mu nalezli v chrupu, konkrétně v otvoru v levé horní devítce, stopy DNA sena, jímž byl pohřešovaný králík vykrmován.

Píše: Sidonius Jiro

Sdílet:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Přispějte nám

Opravdu by jsme ocenili, kdyby jste nám pomohli Finančním darem na provoz těchto webových stránek, aby jsme vás mohli stále a lépe bavit :D