NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru

User banner image
User avatar
  • Petra Svačinová

Bio :
Petra Svačinová – Sváča
Narodila jsem se roku 1992 a už od malička jsem držela v ruce místo hraček jen pastelky. Kreslení a malování mě provázelo celou školkou, výtvarnými uměleckými školami, maturitou i vysokou školou, ale po škole jsem od kreslení na pár let trochu upustila.
Humorem jsem se však sytila od dětství doteď bez přestávky. Díky kvalitnímu základu od rodičů a příbuzných nikdy nebyla nouze o vtipy, komedie, tiskoviny s humorem, nebo knižní sbírky vtipů. Ráda jsem je poctivě četla a nejlepší se učila a dál šířila. Jako teenager jsem si tvořila vlastní sbírky vtipů, které jsem intenzivně vyhledávala na internetu. Zároveň nad mou postelí nevisely plakáty hudebních idolů, jako to tak bývá, ale moje nejoblíbenější kreslené vtipy, které jsem si překreslila na velký formát a zarámovala. Pro svou třídu v maturitním ročníku jsem kreslila každému spolužákovi karikaturu ve stylu seriálu Simpsonovi.
Kdo mě zná ví, že je od začátku gymnázia těžké mne potkat bez trička s vtipným potiskem. Svou zálibu v šíření humoru formou triček a kreslení jsem před pár lety spojila a začala přispívat svými designy e-shopu Bastard.cz.
Veškerý volný čas věnujeme s partnerem deskovým hrám a vedeme deskoherní klub Deskoherní čenich ve Strakonicích. Mým snem je jednou vymyslet a vydat vlastní deskovou hru, která by byla protkána vlastními vtipnými ilustracemi a jednou se i ilustrací zcela živit.

Chceš víc humoru?

Máš rád humor a chceš ho dostávat až do schránky? Předplať si náš humoristický časopis Tapír