NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru

User banner image
User avatar
  • Monika Růžová

Bio :
Narodila jsem se v minulém století, přibližně se psal rok 1976. Pocházím z Moravskoslezského kraje, konkrétně z Horní Suché (pro neznalé – z oblasti Havířova). Rodiče mi dali jméno Monika, což prý podle řeckého monos znamená – jediná, jedinečná, osamělá – nevím, zda mne některé z těchto slov vystihuje, ale je pravdou, že nejlépe se cítím někde v ústraní s tužkou v ruce.

Kreslením a ilustracím se plně (a pilně) věnuji ve volném čase, vedle stálého zaměstnání (práce v rámci strážné služby). Ruku v ruce s kreslením jde humor, který nadevše miluji. A jak jinak přenést dobrou náladu do něčeho hmotného, ať se šíří také dál i na ostatní? Právě pomocí vtipů a ilustrací.

Svými vtipy přispívám aktuálně do několika periodik a časopisů (Woloviny bez ofiny, různé křížovky a osmisměrky). Před lety mi vyšla kniha Vtipy s hvězdičkou, další mé obrázky se objevily v kuchařkách (Sladké pokušení, Selská kuchyně, Čínská kuchyně, Knedlíky a omáčky, Masíčko, pitíčko a jiné dobrůdky …). Byla jsem přispěvovatel i v časopisech či novinách: Horník, Trnky Brnky, Vyškeřák. Nyní mám radost, že jsem se mohla stát právoplatný členem skvělých ilustrátorů, kreslířů a karikaturistů v Tapírovi.

Mé motto: Humor, kořeníčko života!!!

Jsem vždy moc ráda, když humor se do srdcí vkrádá. Kreslím s láskou, kreslím stále, každé téma má namále.

Humor je lék na všechny bolesti, životní trable i různé neřesti.

odkaz na mé stránky: https://monikaruzova.webnode.cz/

Chceš víc humoru?

Máš rád humor a chceš ho dostávat až do schránky? Předplať si náš humoristický časopis Tapír