NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru

User banner image
User avatar
  • Pavel Tesárek

Bio :
Pocházím z Prahy - Vinohrad, jsem ročník 1982.
Od mala mne baví kreslení a malování. Po ukončení základky jsem nastoupil na výtvarnou školu v Praze Kobylisích se zaměřením na propagaci, písmo, aranžování. Zhruba v té době mne hodně oslovil kreslený humor, bavili mne kreslíři jako Urban, Vyčítal, Neprakta a řada dalších. V té době (přelom milénia) jsem si pravidelně kupoval nejmenovaný Moravský měsíčník humoru a srandy:) a inspiroval se kreslenými vtipy v něm. Začal jsem kreslit vtipy (ne originální, ale známé; nápady na vlastní vtipy moc nepřicházely nebo mi nepřišly vtipné.
Léta ale zůstávalo jen u tzv. Kreslení 'do šuplíku ' bez nějakého rozvíjení tvorby a nápadů prezentování se. Vím, že toto je pro mne teď spíš nevýhoda, když chci začít přispívat tvorbou, že nemám ty zkušenosti, nicméně jsem si řekl, že už to zkusím. Chce to hodně vlastních nápadů, na čemž mohu zapracovat. I zlepšit kvalitu/techniku kresby. Jinak se věnuji i malování na plátna akrylem, zatím taky bez větších úspěchů.
Jsem tedy začátečník, v tom smyslu prosadit do hloubky svůj talent.
Jinak, k té kresbě, bych řekl, že obecně mám smysl pro detail a prostorovou představivost.

Vystřídal jsem za život několik profesí a zaměstnání; od roku 2010 pracuji jako ostraha na různých zakázkách po Praze a středních Čechách.
Nicméně, profesně jsem se blíže kresbě či malbě nevěnoval. Je to tedy spíše hobby.

Chceš víc humoru?

Máš rád humor a chceš ho dostávat až do schránky? Předplať si náš humoristický časopis Tapír