NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru

Milan Kocmánek: Rodák z Moravských Budějovic, po ukončení Pedagogické fakulty MU v Brně žije s rodinou a pracuje jako učitel v Lanžhotě na jihu Moravy.

Svému koníčku – kreslenému humoru – se intenzivně věnuje přibližně od roku 1990. Kreslířskou kariéru odstartoval ve vizovickém nakladatelství TRNKY-BRNKY, pod jehož hlavičkou vydal své první knihy kresleného humoru. Tematicky těží z fenoménů prostředí, ve kterém žije – v kresbách se objevují vinaři, rybáři, zahrádkáři, myslivci, venkovské zabijačky a místní folklór, autor se nevyhýbá ani občasným politickým glosám, jemnému erotickému nebo černému humoru.
Pravidelně publikuje v regionálním týdeníku NOVÝ ŽIVOT (příloha Břeclavského DENÍKU), jeho kresby můžete také znát např. z časopisů SPORTOVNÍ RYBÁŘ, VYŠKEŘÁK, z profesního Týdeníku ŠKOLSTVÍ nebo humoristického časopisu Tapír.
Milan Kocmánek je autorem nebo spoluautorem několika kalendářů, věnuje se i knižní ilustraci, své práce často prezentuje na výstavách.

Pokud byste si chtěli opatřit nějakou knihu od Milana Kocmánka, rozklikněte si odkaz a objednávejte. Nabídka je opravdu pestrá.

Sdílet:

Chceš víc humoru?

Máš rád humor a chceš ho dostávat až do schránky? Předplať si náš humoristický časopis Tapír