NEJZDRAVĚJŠÍ WEB V ČR – 0 % tuku, 0 % cukru, 0 % koronaviru, 100 % humoru

Mikrokydy 9

KONSPIRACE

Svět už je prostě takový. On je vždycky nějaký, ale to, jaký on zrovna je, se těmhle těm nebo támhle těm zrovna nelíbí a pak se třeba dějí takovéto věci. Já vím, ono by se o tom nemělo moc kecat, ale co si budeme povídat, on to stejně kdekdo ví, tak co. Jde o to, že když už nastane nějaká taková situace, že je potřeba, aby to všechno zůstalo… jak se říká… pod pokličkou… tak nějak, v tomhle tom… utajení. No a kvůli tomu se používají různé tajné šifry a všelijaké kódy… prostě tak nějak, aby to zmátlo všechny ty blbce, co o tom nemají mít ani páru.
A zrovna takhle to bylo v té zemi… no… budeme jí říkat třeba země Á. V této zemi Á vládnul nějaký diktátor Bé. Ne, sám! To on měl k tomu ještě poskoky Cé, Dé a É. Samozřejmě, že jako každý frajer u vesla se hned rozvedl s tou svojí manželkou Ef a v cuku letu se oženil s mladou… teď si nevzpomenu na jméno… no, ono je to asi úplně jedno… prostě ho rajcoval její bod Gé. Jasně, že on vládnul celé té zemi z toho jejich hlavního města, že ano, z toho Há… ale nejvíc se zdržoval na svém letním sídle, které bylo v Chá… No, v Chá přece… blízko Í. Také on s tou svou novou hodně jezdil vedle k moři do Jé, speciálně hodně jezdili inkognito do toho… no… do toho letoviska Ká, protože oni milovali El moře.
No a na tomto faktu právě tenkrát postavila ta jejich opozice svůj plán.
To oni si vyčíhli, že blízko toho letoviska je taková osada Em a tam oni se nakvartýrovali k nějakým En do takového statku, kde se odjakživa říkalo u Ó. No a tam oni se zahnízdili a čekali, až přijde příhodná chvíle.
Oni měli takový tedy plán, že až jako diktátor pojede jako oficiálně na tu slavnou slavnost do Pé, tak že oni by jako na něj číhali na té křižovatce u Qé. Oni moc dobře věděli, že on zásadně jezdí v autech značky Er a že ty mají kapotu z Es a tak už na to byli připraveni. Objednali si speciální samopaly od firmy Té, a protože… protože nechtěli, aby se to nějak moc rozkecalo, tak toho šizuňka Ú, co to nějak tenkrát zprostředkoval, tak ho sejmuli kvůli utajení a svedli celý ten mord na toho vola Vé.
No, samozřejmě, že celou tu záležitost měli na starost špičkový agenti Dvojitý vé, Ix a Ypsylon, takže ten výsledek byl v podstatě zaručený. 
No a do toho, jak oni tam leželi, připraveni ho odbachnout a měli to vykalkulovaný přesně echt na tolik a tolik hodin a tolik a tolik minut, tak v tu chvíli jim tam do toho výhledu vjel sedlák Zed s obrovským žebřiňákem naloženým fůrou slámy. No a v tu samou chvíli jim došla abeceda a byli všichni v řiti.

Píše a kreslí: Sidonius Jiro

Sdílet:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp

Chceš víc humoru?

Máš rád humor a chceš ho dostávat až do schránky? Předplať si náš humoristický časopis Tapír